05.03.2018 - Заявки на участь в Чемпіонаті України з ралі 2018 року.


  Шановні панове!

  Зважаючи на потреби подальшої популяризації українського ралі, комітет ралі Автомобільної федерації України прийняв рішення про подання додаткової заявки для участі в Чемпіонаті України з ралі 2018 року (далі Чемпіонат). При цьому, процедура подання заявок на участь в окремому змаганні-етапі залишається без змін.

  Заявка на участь в Чемпіонаті подається від імені першого водія. При поданні заявки вказується бажаний постійний стартовий номер на весь Чемпіонат а також вказуються етапи, в яких планує стартувати водій. Заявка на участь в Чемпіонаті подається не пізніше ніж за 10 діб до першого старту водія в Чемпіонаті (починаючи з будь-якого етапу). Заявка на участь в Чемпіонаті не передбачає внесення інших внесків, крім тих, які будуть встановлені в додатковому регламенті змагання-етапу.

  Заявки на участь в Чемпіонаті подаються в електронному вигляді на адресу комітету ралі (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Бланк заявки додається.

  Присвоєння постійних стартових номерів буде відбуватися наступним чином.

  Перше присвоєння буде проведено 20 березня 2018 року з врахуванням тих заявок, які будуть подані не пізніше 19 березня 2018 року. При цьому, номери 1, 2 та 3 будуть присвоєні водіям, які посіли відповідні місця в абсолютному заліку в Чемпіонаті України з ралі 2017 року. Інші водії можуть вибирати будь-який номер від № 4 до №99. У випадку, коли декілька водіїв претендують на один номер, перевага буде у того водія, який посів краще місце в абсолютному заліку в Чемпіонаті України з ралі 2017 року.

  Після 20 березня 2018 року постійні стартові номери будуть надаватися по мірі надходження заявок, з числа тих, які на момент подачі заявки не будуть присвоєні іншим водіям.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що водій не отримує заліку в Чемпіонаті України з ралі, якщо він стартував лише на одному етапі Чемпіонату.

  Список затвердженних номерів учасників можна знайти у наступній новині на нашому сайті.

  Комітет ралі Автомобільної федерації України.

  Скачати бланк заявки на участь в Чемпіонаті  © 2021. Олег Петрищев