23.06.2017 - Комітет ралі запрошує до співпраці


  Зважаючи на те, що для подальшого розвитку ралі в Україні дуже важливе значення має підтримка цього процесу широкими верствами населення, комітет ралі Автомобільної федерації України організує зустріч з потенційними організаторами змагань з ралі.

  На зустріч запрошуються всі, хто має бажання долучитися до реального процесу організації ралійних змагань. Під час зустрічі присутнім буде запропоновано різні варіанти діяльності в сфері проведення змагань з ралі в залежності від їхніх уподобань та можливостей. Крім того, під час зустрічі буде проведено обговорення пропозицій присутніх стосовно удосконалення процесу організації та проведення змагань з ралі.

  Зустріч планується провести 29 червня 2017 року в місті Києві за адресою: вул. Виборзька 111, Музей транспорту КП «Київпастранс». Вхід з боку провулку Радищева.

  Початок зустрічі о 17 год. 30 хв.

  Про свій намір прийняти участь у зустрічі комітет ралі просить, в довільній формі, повідомити за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Комітет ралі FAU

  © 2021. Олег Петрищев