09.03.2017 - Ралі "Чумацький шлях". Готуємось до старту


  Ралі "Чумацький шлях" сміливо можно віднести до «старожилів» українського ралійного чемпіонату. В цьому році воно буде проводитися вже 24-й раз. Ралі "Чумацький шлях" було присутнє у всіх ралійних чемпіонатах незалежної України.

  Незважаючи на те, що до старту змагання ще майже два місяці, контури майбутнього ралі вже досить чіткі.

  В суботу, 6 травня, нас чекають урочисте відкриття на спортивній трасі в Таврійському мікрорайоні міста Херсона, змагання на знаменитій "паралельці" та спеціальна ділянка "Степанівка", що знаходиться поруч з Херсоном.

  В неділю, 7 травня, пройдуть змагання на добре відомій трасі поблизу селища Тягінка та урочисте нагородження переможців біля ТРЦ "Фабрика".

  Організатори "Чумацького шляху" в цьому мають намір не тільки забезпечити традиційну якість спортивної траси, а й приділити значну увагу роботі з глядачами. Крім того, враховуючи побажання потенційних учасників буде збільшено час на ознайомлення з дистанцією ралі та проведення тестування автомобілів.

  В цьогорічному ралі "Чумацький шлях" є ще одна особливість, яка буде відрізняти його від всіх попередніх змагань. Організатори ралі планують присвятити його памяті молодих ралістів Олексія Долота та Тараса Колесника, які трагічно загинули в минулому році.

  Отже, автомобільний клуб "Херсон" багаторічний організатор змагання запрошує всіх спортсменів та глядачів прийняти участь в ралі "Чумацький шлях" 2017 року.

  Ті, хто бажає більш детально ознайомитись з програмою та маршрутним листом рал, можуть це зробити на сторінці ралі "Чумацький шлях".

  АК "Херсон"

  © 2021. Олег Петрищев