27.03.2014 - Офіційна відповідь Комітету ралі на рішення КАС FAU від 26.03.2014

  Шановні панове!

  Ознайомившись з рішеннями КАС FAU від 26.03.2014 (додається), Комітет ралі FAU вважає необхідним наголосити, що деякі вимоги, перелічені в протоколі, є неможливими для виконання, а саме:

  - жоден організатор будь-якого автомобільного змагання в світі не може забезпечити повну закритість траси змагання в тому розумінні, яке викладено в рішенні КАС. Загальний досвід проведення автомобільних змагань вбачає, що закритою трасою називають таку трасу, яку на час змагань перекрито для руху іншого транспорту. Втім, гарантувати відсутність на трасі в будь-який момент змагання жодних пішоходів, глядачів, тварин, птахів або комах неможливо. Саме через це жоден регламентуючий документ ралі в світі не потребує від жодного організатора таких гарантій.

  - Комітет ралі вважає неможливим та, найголовніше, недоцільним створення окремої Робочої групи, яка б опікалася безпекою одного-єдиного спортсмена, бодай навіть неповнолітнього. В розумінні комітету ралі Робочі групи утворюються задля прискорення розвитку того чи іншого напрямку відповідної дисципліни автомобільного спорту. Створення ж Робочої групи з метою, на яку вказує КАС, з невизначеними повноваженнями, обов’язками та мірою відповідальності буде квінтесенцією бюрократії за повної відсутності фізичного сенсу.

  - Якщо в членів КАС склалося враження, що члени комітету ралі мають достатньо вільного часу, аби у повному складі відвідувати змагання, де виступатиме Середенко В. В., та особисто забезпечувати безпеку його виступів, то комітет ралі, нажаль, має цю думку спростувати. З точки зору комітету ралі FAU цілком достатньою для забезпечення безпеки у даному випадку є присутність на змаганнях батьків Середенка В. В., його тренерів, організаторів змагання, суддів, офіцерів безпеки, маршалів, правоохоронців, волонтерів та інших осіб, задіяних у забезпеченні безпеки. У випадку, якщо всі ці професіонали не можуть, з точки зору КАС, забезпечувати безпеку спортсменів та інших учасників змагань, можливо, членам КАС варто було б розглянути питання про відміну автомобільного спорту в Україні як такого.

  Наостанок комітет ралі нагадує членам КАС, що головною метою кожного з членів Автомобільної Федерації України є всебічне сприяння розвитку автомобільного спорту, зокрема молодих спортсменів, одним з яких є Середенко В. В. В той же час, висування вимог, які є неможливими для виконання, можна розглянути, як створення перешкод для розвитку автомобільного спорту. Легко уявити, що застосування принципів, викладених у рішенні КАС, у будь-якій дисципліні автомобільного спорту призведе до зупинки її розвитку як такої.

  З огляду на вищеперелічене, комітет ралі FAU звертається до КАС FAU з пропозицією переглянути своє ставлення до питання стосовно Середенка В. В. та скасувати вимоги, які є неможливими для виконання.

  З повагою, Голова комітету ралі FAU Горбань В.І.


  Скачати офіційну відповідь на рішення КАС FAU від 26.03.2014


  Скачати Протокол КАС ФАУ від 26 березня 2014 року

  © 2021. Олег Петрищев