9.10.2013 - Офіційне повідомлення учасникам ралі «Трембіта»

  Шановні панове!

  Організатором ралі «Трембіта» передбачено тестову ділянку, яка не є обов’язковою для учасників ралі. Тестова ділянка пройде в четвер, 17.10.2013 поблизу села Княже. Вартість участі для бажаючих – 500 грн. з одного екіпажу.

  Загальна довжина тестової ділянки – 8,5 км, з яких 5,3 км бойової дистанції. Траса тестової ділянки буде частково проходити по трасі спецділянки «Княже» у напрямку, протилежному руху спортивних автомобілів за маршрутом ралі. Ознайомлення з трасою тестової ділянки почнеться в 13:00. Тестові заїзди проходитимуть з 14:00 до 19:00.

  Організатором буде вестись хронометраж тестової ділянки. Результати тестової ділянки буде опубліковано на сайті комітету ралі ФАУ www.rally-ua.org.

  Схему тестової ділянки та легенду доїзду до неї буде опубліковано разом з Книгою Сервісу на сайті комітету ралі ФАУ www.rally-ua.org.


  Також всі учасники та офіційні особи ралі «Трембіта» мають отримати всі належні перепустки та наклейки на автомобілі у четвер, 17 жовтня, згідно Програми ралі. В’їзд до центральної частини міста Коломия у п’ятницю та суботу, 18 та 19 жовтня, буде здійснюватись виключно за перепустками відповідних категорій.


  Організатор


  Скачати Офіційний лист №1 Організатора (українська версія)


  Скачать Официальное сообщение №1 (русская версия)


  Скачати Офіційний лист №2 Організатора (українська версія)


  Скачать Официальное сообщение №2 (русская версия)


  © 2021. Олег Петрищев