Рождественское ралли 2011

  В нынешнем году стартовал Кубок Дружбы по ралли, организованный силами трех автомобильных федераций: Беларуси, России и Украины. Первые две гонки прошли в соседних странах, на очереди заключительная гонка, которая определит имя обладателя Кубка!

  ПОД ПАТРОНАТОМ СОВЕТА МИНИСТРОВ АР КРЫМ
  Предприятие «Черномор плюс» и Центр «Черномор-моторспорт»
  совместно с Автомобильным клубом «Крым» ФАУ
  при поддержке Алуштинского городского совета  ПРЕДСТАВЛЯЮТ:
  29-30 октября 2011 года
  6-ой Этап Чемпионата  Украины и финал Кубка Украины по ралли
  «АЛУШТА-РАЛЛИ 2011»

  Торжественное открытие соревнования состоится 29 октября в 10.00 на набережной г. Алушты.
  Соревнования проводятся в соответствии с календарным планом Автомобильной Федерации Украины

  Шановні учасники та уболівальники ралі.

  Враховуючи малу кількість заявок на участь у етапі Кубку України з ралі «Третє ралі Херсонського Автомобільного Клубу», запланованого на 8-9 жовтня 2011 року в м. Херсоні, організатор змагання не має можливості для проведення ралі на належному рівні і відміняє вказані змагання.

  Шановні учасники та уболівальники ралі.

  Організатори Черкаського Етапу Кубку України по ралі запрошують Вас прийняти участь у ралі «Славутич 2011», 24-25 вересня 2011р.  Ми приклали максимум зусиль для того, щоб гонка пройшла  в цікавому  для учасників форматі, на нових трасах. Ми настроєні на проведення ралі,  навіть якщо  кілкість учасників  буде менше цифри, вказаній у Загальному Регламенті.  Прийом заявок продовжується.  До зустрічі в Черкасах

  Оргкомітет ралі.

  Повідомлення Комітету ралі

  На основі прийнятого рішення, протокол від 15.04.2011, про забезпечення шинами усix учасників Чемпіонату України з ралі на перiод з 2011 до 2013 року у класі N4 «Асканія рейсінг» отримала  право бути офіційним партнером ФАУ та набуває статус моно-постачальника з отриманням повноважень для забезпечення всіх учасників шинами у терміни та в кількості, достатній для підготовки та участі в заявлених етапах згідно календарного плану.

  Повідомлення організатора ралі "Приазов'я"

  Враховуючи малу кількість заявок на участь у етапі Кубку України з ралі ралі "Приазов'я", організатор змагання не вважає можливим проведення змагання. Ралі "Приазов'я" відмінено.

  Сподіваємося на розуміння прийнятого рішення.

  Організатор

  Шановні учасники та уболівальники ралі.

  КАС ФАУ узгодила проведення етапу Кубку України ралі "Славутич" 24-25 вересня 2011 року.

  З найкращими побажаннями.

  Голова комітету    Олександр Салюк.

  Шановні учасники та уболівальники ралі.

  На основі отриманого листа від організатора ІІІ Етапу Кубка України з ралі, який був запланований для проведення на 18-19.06.2011р. у м. Черкаси,  Комітет ралі у терміновому порядку розглянув звернення організатора та прийшов до висновку про неможливість проведення змагання у вказані дати.

  Сторінка 1 із 3

  © 2021. Олег Петрищев