Опубліковано новий Загальний Регламент Чемпіонату та Кубку України з ралі на 2011-й рік.

  Файл у форматі PDF можна скачати тут

  Також опубліковано Національні Технічні Вимоги до автомобілів класу "N4 стандарт"

  Файл у форматі PDF можна скачати тут
  Також опубліковано Національні Технічні Вимоги до автомобілів класу "Лада 1600Н"

  Файл у форматі Word можна скачати тут

  На основі прийнятих рішень на засіданні  Комітету ралі від 01.10.2010, було вирішено об’явити тендерний конкурс між бажаючими виробниками та  постачальниками шин з метою їх залучення до обслуговування ЧУ з ралі у 2011 році як єдиного постачальника.

  Враховуючи відсутність належного числа заявок на участь у ралі "Скадовськ" як етапу Кубку України з ралі, організатор змагання прийняв рішення про непроведення у 2010 році ралі "Скадовськ" в якості етапу Кубку Украіни з ралі.

  АК "Херсон"

  Враховуючи необхідність своєчасного формування Плану автомобільних змагань на 2011 рік, Комітет Ралі ФАУ звертається до потенційних організаторів ралійних змагань (в першу чергу до організаторів етапів Чемпіонату та Кубку України з ралі 2011 року) з проханням: не пізніше 15 вересня 2010 року направити в Комітет Ралі попередні заявки на проведення змагань з ралі.


  Шановні учасники та члени ФАУ, Ралійній та Технічний комітети переконливо рекомендують, привести у належну відповідність  документи спортивних автомобілів, що подаються для проходження передстартової технічної інспекції на змаганнях з ралі.


  Сторінка 1 із 2

  © 2021. Олег Петрищев