FAU вітає з Новим роком та Різдвом!

  Автомобильная Федерация Украины (FAU) – общественная организация. Основана 2 июля 1992 года. Объединяет граждан, которые осуществляют различную деятельность в сфере автомобильного транспорта, спорта и туризма, отстаивает их права и интересы в соответствии с направлениями деятельности FAU.

  FAU имеет более 20-летний опыт работы в развитии автомобильного спорта и коллективного принятия решений, опираясь на сеть представительств и отделений – систему общественной поддержки деятельности FAU, которой доверяет и с которой сотрудничает большое число партнерских организаций.

  В Києві відбулося нагородження Чемпіонів 2018 року

  21 грудня 2018 року в Колонній залі Київської міської ради відбулася традиційна Урочиста церемонія вшанування переможців та призерів Чемпіонатів, Кубків України та національних серій з автомобільного спорту 2018 року.

  У минулому сезоні Автомобільною Федерацією України, разом з партнерськими автомобільними клубами зі всієї України і за підтримки численних партнерів та місцевих органів влади було проведено 155 змаганнь з автомобільного спорту, в тому числі 62 етапи Чемпіонатів та Кубків України, в яких стартувало більше 3000 спортсменів.

  Шановні колеги,

  Просимо звернути увагу на зміни у порядку розгляду заявок на включення до Календарного плану змагань FAU у 2019 році.

  З метою вдосконалення процедури включення змагань з автомобільного спорту до Календарного плану автомобільних змагань FAU у 2019 році та враховуючи вимоги Мінмолодьспорту щодо термінів подання пропозицій до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та календарних планів місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, створення умов для планування участі спортсменів та команд у змаганнях 2019 року, за клопотанням КАС FAU та на виконання рішень Президії FAU, оновлено документи, необхідні для підготовки та проведення змагань та запроваджено наступну процедуру включення змагань з автомобільного спорту у Календарний план автомобільних змагань FAU та отримання Свідоцтва організатора змагання у 2019 році.

  © 2021. Олег Петрищев